Yaralı Kuşlar 51. Bölüm Fragmanı

Yaralı Kuşlar 51. Bölüm Fragmanı yayında! Ömer, göle mi düşüyor?

Levent, Meryem, Cemil ve Ayşe gittikleri göl kenarında keyifli vakit geçirirler. Ancak Ömer'in bir anda kaybolması herkesi telaşa sokar. Ayşe, Ömer'in göl kenarında düşen şapkasını görünce bağırmaya başlar. Levent, hiç düşünmeden Ömer'i bulmak için suya atlar. Meryem, kardeşinin başına kötü bir şey geldiğini düşünerek adeta çıldırır. Bir diğer taraftan Tekin, ani bir kararla çocukları başkasına verir. Bunu duyan Neriman şok olur. Günler sonra konağa giden Meryem, beklemediği bir manzarayla karşılaşır. Genç kız Melis'in koltukta uzanan Levent'i sarıldığını görünce şaşkına döner. 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45'te Kanal D'de

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D'de ekrana gelecek.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Hikaye-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur),