Unutulmaz 67. Bölüm

67. Bölüm Özeti:

Harun’la Ece’nin fotoğrafı Eda’ya hayatının en büyük yıkımlarından birini yaşatmaktadır. Duyduğu acı ve üzüntü giderek aldatılmışlığın verdiği öfkeye dönüşür. Şirkete gelen Harun karşısında Eda’yı görünce şaşırır. Eda’nın öfkesi, Melda’nın Harun’la çalıştığını anlaması üzerine daha da büyür. Harun, Eda’nın ona söyleyecekleriyle büyük bir şaşkınlık yaşayacaktır. Ancak şaşıracak olan sadece Harun değildir. Gelişmeler Aras’ı da etkileyecektir.

Batu ile kurdukları planın işlemesi Ece’yi mutlu ederken, Batu da Nisa’nın hayatını altüst etmeye devam etmektedir. Yaşadığı travmayı atlatmaya çalışırken, annesinin hastalık haberiyle daha da yıkılan Melda, hiç ummadığı bir anda Batu’yu karşısında bulacaktır. Ferda annesi Türkan’dan özür dilemeye çalışırken, evlerine gelen biri onlara büyük bir şaşkınlık yaşatacaktır. Pişmanlık dolu bir şaşkınlık. Yağmur, anne ve babasına bir sürpriz hazırlarken, Eda için asıl sürpriz Harun’un teklifi olacaktır. Genç adam bir an önce evlenmek istemektedir. Eda’nın ise aklı son derece karışıktır. Bir yanda büyük aşkı Harun. Diğer yanda içini parçalayan aldatılmışlık duygusu. Harun’un da çözmesi gereken bir sorunu vardır; Aras. Eda’nın evleneceğini öğrenen Aras’ta çaresizliğine öfkelenmektedir.
Cemil, hiç beklemediği bir anda karşısında Harun’u görünce şaşırır. Ancak yıllardır içinde biriktirdiği öfke yerini başka duygulara bırakacaktır. Melda ve Eda birbirlerine olan duygularını dile getirirken, Harun ve davetliler nikah için gelini beklemektedir. Ece de.

https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
https://plus.google.com/112209224205756784214/posts
https://www.youtube.com/channel/UCUVZ7T_kwkxDOGFcDlFI-hg
atv resmi youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-2593814217562516"
data-ad-slot="2948309868"
data-ad-format="auto">