Sizden Gelen Sorular #2 - 5 SORU 5 CEVAP

"Yves Rocher Türkiye tüm sorularınıza cevap buluyor! Sosyal Medya Uzmanımız Tamer, Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan bizlere ilettiğiniz soruları cevaplıyor. Sorularınızı sosyal medya hesaplarımızdan bize iletebilir ve videolarımızda cevaplarını bulabilirsiniz ❗

Bu hafta Tamer, vegan + vejeteryan ürünlerimiz, numune istekleri, saç dökülmesini engelleyen ve saç oluşumunu destekleyen ürünlerimiz ve Kelebek Günümüz ile ilgili sorularınızı yanıtladı.

Her hafta yüzlerce soru arasından seçtiğimiz 5 soruyu da bu video serimizde cevaplandıracağız. Sorularınızı merakla bekliyor olacağız! 🤗

Kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın! 👍🔔

Yves Rocher Türkiye YouTube kanalımıza hoşgeldiniz!
Her hafta Salı ve Cuma günleri yepyeni bilgilendirici ve eğlenceli videolarla karşınızda olacağız.
Yeni ürünler, ipuçları, önemli bilgiler ve dahası bu kanalda olacak! Kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın!
Markamız 1959 yılında Fransa’nın Bretagne bölgesinde, Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kuruldu. Bugün hala ürünlerimizi Bretagne’daki üretim tesislerimizde üretiyor ve ürünlerimizin aktif bileşenini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü yine Bretagne’daki organik tarım sahalarımızda yetiştiriyoruz.
Kimyager, biyolog, dermatolog ve etnobotanist araştırmacılardan oluşan 150 kişilik araştırma & geliştirme kadromuz, 60 yıldır üzerinde çalıştığımız bitki dünyasından 1100 ayrı bitkisel içerik ve 50’den fazla markamıza patentli formül elde etmiştir. Yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliğimiz ile kurulduğumuz günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünleri sunuyoruz.
Başarıyla yürüttüğümüz bu misyonla bugün 90 ülkede 4000 satış noktasında, yılda 300 milyonu aşan ürünü tüm dünya kadınlarına ulaştırıyoruz.
Markamızın doğum yeri Fransa’da ise kozmetik pazarının 1 numaralı markası olmayı sürdürüyoruz!

Tüm sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmek için 👇

facebook.com/YvesRocherTurkey
twitter.com/YvesRocherTR
instagram.com/yvesrocherturkiye/
tr.pinterest.com/yvesrochertr/
linkedin.com/company/22336373/admin/
#YvesRocher"