OZAN ÖZDEMİR - PROJECT - YAĞMUR -- CEYLAN KÖSE

Music video by Ceylan Köse - Yağmur © 2019 Elenor Müzik....

OZAN ÖZDEMİR - PROJECT - BASIN BÜLTENİ..
2018 yılında temelleri atılan farkındalık projesi "Sekiz'de 8 Project", çok değerli söz yazarı-şair Sayın Halis Açacak Bey'in eşi Güldane Hanım'a yazmış olduğu şiirlerinden oluşmaktadır. Eserler, başlangıçtan sona doğru hayatlarını ve anılarını anlatan, farklı temalarda yazılmış şiirlerin arasından seçilerek hazırlanmıştır.Proje Mimari Ozan ÖZDEMİR , çok değerli Elenor Müzik Yapımcısı Sayın Muhtesem Candan'a heyecanla projeyi ilk anlattığında olumlu değerlendirmeler alarak , şiirleri farklı müzik türlerinde besteleyerek ilk adımlarını atmıştır. Projenin amacı; eserlerin farklı müzik türleri ile yeni seslerin bu güzel sözler ile insanlığa kazandırılması, sevginin farkındalığını bir kez daha dıyurulmasıdır. Farklı ses karakteristik özelliklerine sahip, projemizi gönülden destekleyen "Sekiz" yeni ses sanatçısı ile irtibata geçilmiş ve proje hazırlanmıştır.
"Sekiz'de8 Project " aslında tamlığı ifade etmektedir.Aynı zamanda Sekiz yeni eser ve 8 yeni ses sanatçısının tek bir platformda buluştuğu proje olmasıyla da dikkat çekmektedir.Bu projede emekleri geçen tüm gönül dostlarına canı gönülden teşekkürlerimizi sunarız. Yeni projelerde tekrar buluşmak dileklerimizle... anılarını anlatan, farklı temalarda yazılmış şiirlerin arasından seçilerek hazırlanmıştır.Proje Mimari Ozan ÖZDEMİR , çok değerli Elenor Müzik Yapımcısı Sayın Muhtesem Candan'a heyecanla projeyi ilk anlattığında olumlu değerlendirmeler alarak , şiirleri farklı müzik türlerinde besteleyerek ilk adımlarını atmıştır. Projenin amacı; eserlerin farklı müzik türleri ile yeni seslerin bu güzel sözler ile insanlığa kazandırılması, sevginin farkındalığını bir kez daha dıyurulmasıdır. Farklı ses karakteristik özelliklerine sahip, projemizi gönülden destekleyen "Sekiz" yeni ses sanatçısı ile irtibata geçilmiş ve proje hazırlanmıştır.
"Sekiz'de8 Project " aslında tamlığı ifade etmektedir.Aynı zamanda Sekiz yeni eser ve 8 yeni ses sanatçısının tek bir platformda buluştuğu proje olmasıyla da dikkat çekmektedir.Bu projede emekleri geçen tüm gönül dostlarına canı gönülden teşekkürlerimizi sunarız. Yeni projelerde tekrar buluşmak dileklerimizle...