Ne yapıyor bu kadın sana? - Zalim İstanbul 1. Bölüm

Zalim İstanbul'un ilk bölümünde Cemre, Şeniz'in sakat Nedim'e olan kötü davranışını yakalıyor!

Nedim'in durumu kötüleşmiştir. Agah, Cemre'nin hemşire olduğunu bildiğinden onu çağırtır. Cemre, odaya gelir ve Nedim'in durumunu görür. İlk muayenede sinirleri etkisi altına alan bir ilaç verildiğini söyler. Agah çok sinirlenir. Doktorların böyle bir hatayı nasıl yaptıklarını sorgular. Agah odadan çıktıktan sonra Nedim ile ilgilenen Cemre ilginç bir olaya şahit olur. Odada olmadığı bir sırada Şeniz'in, Nedim'e kötü davrandığını görür. Şeniz karşısında Cemre'yi görünce yakalandığını anlar. Odadan çıkar. Cemre ve Nedim baş başa kalır. Cemre, Nedim'e "Ne yapıyor bu kadın sana? Sen bu kadından korkuyor musun?" diye sorar. Nedim, gözleri ile onaylar...GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)