MUCİZE SEMBOL ANTAHKARANA ⭐️ SPİRİTÜEL GÜÇLENME ⭐️ PSİŞİK KORUNMA ⭐️ YÜKSEK BİLİNCE ULAŞMA SEMBOLÜ⭐️

MUCİZE SEMBOL ANTAHKARANA ⭐️ SPİRİTÜEL GÜÇLENME ⭐️ PSİŞİK KORUNMA ⭐️ YÜKSEK BİLİNCE ULAŞMA SEMBOLÜ⭐️

Antahkarana sanskritçe bir kelimedir gökkuşağı köprüsü gibi bir anlamdadır. Fiziksel beyin ile yüksek benlik (yüksek benliğimiz kısaca saf katışıksız halimiz) arasında bir köprü işlevi görür. Tibet ve çin de binlerce yıldır kullanılıyor hatta bazı çevreler ilk olarak 100.000 yıl önce Lemuryalılar'a geldiğini ve kullanımının onlarla başladığını savunmaktadır. Şifa amaçlı bir semboldür , fiziksel rahatsızlıklarda etkili olduğu ve hücresel iyileşme sağladığı da söylenir.

Nasıl Çalışır ?

Sembol direk aura ve çakralar üzerinde çalışır , kişinin yüksek benliği tarafından yönlendirildiği için iyileştirici etki kullananın ihtiyacına göre oluşur. Sadece fayda için kullanılabilir. Reiki sembolleri ile birlikte kullanıldığında titreşimsel atış hissettirebilir.

Titreşimsel Atışlar Nedir ?

Taç çakra ile direk bağlantılı olması beyni olumlu olarak etkiler , bu etkide muhtemelen kranyal (kranial/cranial) ritmik vuruşu dediğimiz beynin atışlarını olumlu yönde tetikler. Kullanan kimselerde genelde zonklama yada nabız olarak değerlendirilen titreşimsel hisse sebep olur. Genellikle insanlar vücutta iki adet atış bilirler kalp atışı ve kan basıncı , kranyal ritmik vuruşu dediğimiz üçüncü bir tane daha vardır bunun görevide sürekli vücutla beyin arasındaki iletişim.

Özellikle beyin ile yüksek benlik arasında köprü vazifesi gören ve aura ile çakraları olumlu yönde etkileyen sembol , yüksek benliğinizin size ulaşamayan yada gönderemediği bilgileri bir anda yollayabilecek bağlantıyı yakalaması , gerekli pozitif etkiye sahip verilerin bir anda ulaşması ve beynin buna göre kendisini düzeltmesi , düzenlediği verilerle vücudu uyarlaması bu esnada vücutta veri akışının buna göre değişmesi anlamına gelir , ani değişmede genelde kalpte nabız ve zonklama olarak tarif edilebilir.

Bilimsel Olarak Kabul Görmek ?

Bilim çevrelerine herhangi bir şeyi kabul ettirebilmek için ispat gereklidir. Doğru olanda budur , bunun içinde iki olasılıktan birini yada her ikisini birden sunarsanız kabul görür ve incelenir.

Bunlar :

1) Sunacağınız konu ile alakalı düşüncelerinizin ispatı olabilecek çalışmalarınızı bilimsel yollarla açıklayan bir dosya hazırlar ; işte ispatı der ve sunarsınız.

2) Eğer imal edebileceğiniz bir şey ise bir örnek yapar ; işte burada der ve sunarsınız.

Bu konuların nasıl ispatı yapılabilir bilmiyorum bilgilerin bir kısmını kişisel araştırmalarım ile öğrendim bir kısmınıda kendim yaşadım , eğer ispat isterseniz ancak kendiniz deneyimlemeye çalışarak kendi ispatınıza ulaşabilirsiniz.

Çiziminin dahi yanınızda bulunmasının aura ve çakralarınız üzerinde olumlu tesirlerinin olacağı , şifa çalışmaları yaparken şifa gücünü arttıracağı , duru görü yeteneğiniz gelişmişse küp şeklinde dönerken görebileceğiniz söylenmektedir.

Sevgili Gönül Dostlarım, yeniden anımsatmakta fayda görüyorum.

Kişiye özel tarot açılımları gerçekleştirmiyorum. Bu tarz gelen talepleri bu sebeple yanıtlamıyorum.

Güneş burcunuzu baz almanız kıymetli. Duygusal konular içinde ayrıca ay burcunuzu dinleyebilirsiniz.

Partner ile burçtaşsanız (güneş burçlarınız aynıysa) lütfen partnerinizin ay burcunu baz alınız.

🔮 Tarot Dersleri 🔮@tarotokuyucusu ve daha fazlası için buraya TIKLAYIN 🔮 https://bit.ly/2QSzNTh

😌🙏🏻🌿 Herşey enerjidir. Niyetiniz neyse gerçekliğiniz ona doğru evrilecektir. Niyet etmeniz , niyetinizi içinizde merkezlemeniz önemlidir.

😌🙏🏻🌿Beynimizin dönüşümü ve yeni DNA oluşumu 21 gün sürmektedir.

😌🙏🏻🌿Bu sebeple, tüm aktivasyon ve olumlama çalışmalarına en az 21 gün devam etmeliyiz.

😌🙏🏻🌿Tüm aktivasyon ve olumlama çalışmalarını, uyku esnasında bilinçaltının aktif olması sebebiyle, uyurken de dinleyebilirsiniz.

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿