MİNİMALİZM - Daha Huzurlu ve Sakin Hissetmenin Formülü!

Daha huzurlu ve sade bir hayat yaşamak için değişime etrafınızdaki fazlalıklardan başlayabilirsiniz. Bunun için minimalist bir hayat etkili bir yöntem olacaktır. Minimalist giyim tarzından, evinizdeki eşyalara kadar değişim size iyi hissettirecek.
Minimalist yaşam nedir? Minimalist insan nasıl olur? Şeklinde soruları çok sık duyuyoruz. Bu videoda minimalist ve sade bir yaşam İçin yapılabilecek basit tüyolardan bahsediyorum.
Bu arada minimalist ve sade bir hayat deyince birçok kişide dünyevi şeylerden vazgeçmek. Sırt çantamız sırtımıza alıp yaşamak gibi bir algı oluşuyor.. Bu böyle bişey değil. Minimalist olup aynı zamanda arabanız, eviniz, elektronik cihazlarınız da olabilir. Ancak minimalist bir hayat yaşamak istiyorsanız kendinize şu soruyu sıkça sormanızı gerekir. “Gerçekten buna ihtiyacım var mı?” Ayrıca bu videoya ilaveten minimalizm ne demek, felsefesi nedir şeklinde detaylı bilgi almak için çeşitli belgesel ve kitaplara da göz atabilirsiniz.

Videoyu beğenip paylaşarak ve yorum yazarak hem bana destek olabilirsin hem de sorularını ve çekilmesini istediğin videoları iletebilirsin!


barisgurkas.com
www.facebook.com/PsikologBarisGurkas
twitter.com/PskBarisGurkas
instagram.com/PsikologBarisGurkas
plus.google.com/+psikologbarisgurkas