MERDİVENDEN ÇERÇEVELİK YAPIMI

Renkli çerçeveleri kullanmadığınız ahşap bir merdivene sabitleyip resimlerinizi keyifle sergileyin

Süre: 1 sa

Zorluk derecesi: Kolay

Maliyet: 50 TL

Malzemeler:
-Ahşap merdiven
-Farklı boyutta çerçeveler
-Fırça
-Beyaz-sarı-yeşil-turunu-mavi renklerde akrilik boya
-Tel
-Kargaburnu

Yapım aşamaları:
Ahşap merdiveni 2 kat akrilik beyaz boya ile boyayın. Hemen ardından çerçevelerinizi farklı renklerede akrilik boyalarla boyayın ve kurumalarını bekleyin. Çerçeveler kuruduktan sonra tel ve kargaburnu yardımı ile çerçeveleri merdivenin basamaklarına asın.

Ev dekorasyonu konusunda her zaman yeni yaratıcı fikirler ve çözüm önerileri için kanalımıza ABONE olun! https://goo.gl/jHFqCl

Tüm Kendin Yap! videoları için https://goo.gl/3HTCgX

Evim'i sosyal ağlarda takip etmek için tıklayın!

Facebook https://goo.gl/RLiSeP
Twitter https://goo.gl/guk7OW
Pinterest https://goo.gl/xRdz1Z
Instagram https://goo.gl/TZlVUY

Bu kanal Evim'in resmi YouTube hesabıdır!

Evim; yaşamı ve evlerimizi çok daha neşeli hale getirmenin pratik çözümlerini, iyi fikirlerini sunuyor. Ufak değişikliklerle, eklemelerle neler yapabileceğimizi, kendi yeteneklerimizi bize hatırlatıyor. Üstelik tüm bunları ulaşılabilir bütçelerle nasıl yapabileceğimizin yolunu gösteriyor. Sanki bize mutluluk aynası tutuyor.
Evim, evlerini ve evleriyle ilgilenmeyi seven takipçilerine, bu pozitif havayı yaşam alanlarına yansıtma konusunda rehberlik
ediyor. Ev dekorasyonu konusunda yaratıcı fikirler, çözüm önerileri, bütçeli alternatifler, kendin yap çalışmaları, ‘önce-sonra’ uygulamaları, stil kombinleri, alışveriş seçenekleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

Evinize dair tüm yaratıcı fikirler için http://www.evimdergisi.com.tr/