Mahir ve Cihan'ın başlarına gelen kötü olay ne? Bir Litre Gözyaşı 10. Bölüm

Bir Litre Gözyaşı 10. Bölümde Mahir, Cinan'a aşkını itiraf ediyor; fakat ikiliyi kötü bir sürpriz bekliyor!

Mahir ve Cihan baş başa gittikleri ormanda tartışmaya başlıyorlar. Mahir'in ilgisini ve sevgisini sorgulayan Cihan sinirlerine hakim olamıyor. Cihan bağırarak "Neden beni bu kadar umursuyorsun diye Mahir'e sorunca ikili arasında tartışma yaşanıyor. Mahir'in, Cihan'a olan tepkisi ise sert oluyor ve sonunda Cihan'a olan aşkını itiraf ediyor. İkilinin arasında tartışma devam ederken tatsız bir olay yaşanıyor. Mahir, gözünü yoldan ayırdığı sırada arabanın önüne çıkan geyiği fark etmiyor. Arabanın hakimiyetini kaybediyor ve Cihan ile birlikte kaza yapıyor. Cihan ve Mahir, kazadan yara almadan kurtulabildiler mi?

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Yapım : Med Yapım - Mf Yapım
Yönetmen : Serhan Şahin
Senaryo : Hayal Taciri
Uygulayıcı Yapımcı : Şelale Baskıcı
Oyuncular : Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)