Mahir, Cihan'ın itirafını duyuyor! Bir Litre Gözyaşı 12. Bölüm

Bir Litre Gözyaşı 23 Aralık Pazar akşamı yayınlanan 12. Bölümde Cihan, Mahir'e olan aşkını Papatya'nın ısrarıyla da olsa haykırıyor. İstemeden de olsa bu durumu bir kişi daha duyuyor!

Yaşadığı zor günler Cihan'ı iyice duygusal çöküşe sürüklüyor. Bir yandan hastalığı, bir yandan en yakın arkadaşı Hande'ye açıklayamadığı Mahir gerçeği ve diğer yandan sevdiği delikanlıdan uzak durmak zorunda hissetmesi Cihan'ı çok zor bir duruma sürüklüyor. Papatya ile duygularını paylaşan Cihan, sonunda Mahir'e olan aşkını Papatya'nın da ısrarıyla haykırıyor! "Allah kahretsin ki Mahir'e aşığım" diyen Cihan arkasını döndüğünde Mahir'i görünce şaşırıyor. Mahir, bu itiraf sonrasında Cihan'a karşılık verecek mi?

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Yapım : Med Yapım - Mf Yapım
Yönetmen : Serhan Şahin
Senaryo : Hayal Taciri
Uygulayıcı Yapımcı : Şelale Baskıcı
Oyuncular : Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)