Liposuction Estetiği 2019

Tel : 0212 241 3 241 WhatsApp : 0 543 241 3 241
© Web : http://esteport.com

Sosyal Medya Hesaplarımız
https://www.facebook.com/esteportklinik/
https://www.instagram.com/esteport/
https://twitter.com/esteport
https://itunes.apple.com/us/app/op-dr-ali-mezde%C4%9Fi/id1296721366
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estesoft.alimezdegi

➕ İçerik :
Liposuction Ameliyatı genel anestezi altında yapılan ve tam teşekküllü bir hastanede yapılmalıdır. Ameliyat süresi 1,5 – 2, 5 saat arasında değişiklik gösterir. Bu ameliyat ölüm riski taşımaz. Ameliyat estetik olarak yapılır. Zorunluluk veya bir hastalığın tedavisi değildir. Bölgesel yapılabilir ve o bölgenin fiziksel durumuna göre yağ emme işlemi yapılır.

Liposuction Ameliyatı genel olarak yağ dokuları ve birikmiş yağları çeker. O bölgede kalan fazlalıklar veya deri birikmesi cerrahi olarak düzeltilir. Liposuction Ameliyatı ile kilo verilmez. Birçok hasta Liposuction Ameliyatı ile kilo vermeyi daha ince veya fit görünmeyi ister. Fakat bu ameliyat zayıflama işlemi değil, aksine zayıfladıkça vücutta beliren veya çıkmayan yağların cerrahi olarak tahliyesi işlemidir.

Liposuction Ameliyatı sonrasında ağrı sızı ve morluklar olabilir. Dikişler kendinden eriyen dikişler olup tekrar alınması gerekmez. Fakat bu ameliyat büyük ameliyatlar sınıfına girdiğinden, ameliyat sonrası doktor kontrolü şarttır. Doktorun tavsiyeleri ve ödevleri birebir tatbik edilmelidir.

Bazı aralıklarla kontrol edilmesi lazım. Bu yüzden 1 ay süre ile bize görünür. Burada tabi yaptığımız bir şey yok. Bir ilaç bir tedavi uygulamayız. Sadece dikişler atmış mı ? sorun var mı kanama var mı gibi kontrol altından tutmak için kliniğimize çağırırız.

Liposuction sadece kendi başına bir zayıflama yöntemi değildir. O zaman herkes ameliyat olarak tüm kilolarından kurtulsun :)).. Bu tabi ki olağan değil. Ama ameliyat sonrasında hasta kilo mutlaka verecektir. Bunu da inkar etmeyelim.

Dediğimiz gibi ameliyat ile alınacak yağların ne kadar olacağı bellidir. Bu yüzden ameliyat olmadan önce bu belirlenir hangi bölgeye liposuction yapılacak ise bu da belirlenir. Ameliyat sonrasında süprizler olmaz. Ameliyat aslında hasta için kolay ve sonuçları oldukça tatmin edicidir.