KESİNLİKLE TAVSİYEM! HERGÜN YAPSANIZ BIKMAYACAĞINIZ TENCEREDE SOSUNDA PİŞEN MÜTHİŞ KÖFTE PATATES

#yemektarifleri #izmirköfte #anayemekler
Kanalıma hoşgeldiniz,hoşluklar getirdiniz. 10 yıldır web sayfamda, Facebook'da ve İnstagramda ( Tüm mecralarda umutsepetim olarak ) sizlerle en kolay, en ekonomik ve lezzeti garanti tarifleri paylaşmaya çalışıyorum.
Sizlerin de tariflerimi deneyip,memnuniyetlerinizi paylaşmanız en büyük mutluluk sebebim. Amacım tarif verip kenara çekilmekten ziyade,sizlerle sohbet havasında paylaşımlarda bulunabilmek o yüzden fazla konuşuyorsun diye bana kızmayın lütfen.:) Sizleri çok seviyorum ve tariflere gösterdiğiniz ilgi için sonsuz teşekkür ediyorum. Öneri ve destekleriniz benim için çok kıymetli. ( Eleştirilerinizi de dikkate alıyorum fakat nolur kırıcı olmayın. 2 Yaşında bebekle, çoğu kez uykusuz gecenin gündüzünde hazırladığım tariflerle en iyisini sunmak için büyük çaba harcıyorum.Eksiklerimi elbette belirtin fakat kırıcı olmadan...)
O zaman gelsin yeni tarifimiz;
Akşama ne yapsam diye düşünenler buyursun. :) Enn çok sevdiğim ana yemeklerin başında gelen, tencerede köfte patatesi bir de böyle deneyin. Fırında pişen yemek kadar, güveçte pişen yemek kadar lezzetli fakat yapılışı da bir o kadar kolay. Akşam yemeği menüsü düşünenler veya eyvah misafirim gelecek ne pişirsem diye düşünenler için kurtarıcı bir tarif. Çorba, tencerede izmir köfte ve pilav en kurtarıcı menü.:) Hem ekonomik hem çok güzel oluyor.
Videomu beğendiyseniz lütfen