KAKTÜS DESENLİ TABAKLAR

Süre: 45 dk

Zorluk derecesi: Kolay

Maliyet: 15 TL

Malzemeler:
-Beyaz porselen tabak
-Yeşil, siyah ve pembe akrilik boya
-İnce uçlu fırça
-İsteğe bağlı su bazlı vernik

Yapım aşamaları:
Beyaz porselen tabağın ortasına kaktüs figürünüzü çizin. İçerisini boyayın ve kaktüsün detaylarını ortaya çıkarmak için yeşil ve pembe akrilik boya kullanın. Kurumasını bekledikten sonra isterseniz su bazlı vernik ile vernikleyebilirsiniz.


Ev dekorasyonu konusunda her zaman yeni yaratıcı fikirler ve çözüm önerileri için kanalımıza ABONE olun! https://goo.gl/jHFqCl

Tüm Kendin Yap! videoları için https://goo.gl/3HTCgX

Evim'i sosyal ağlarda takip etmek için tıklayın!

Facebook https://goo.gl/RLiSeP
Twitter https://goo.gl/guk7OW
Pinterest https://goo.gl/xRdz1Z
Instagram https://goo.gl/TZlVUY

Bu kanal Evim'in resmi YouTube hesabıdır!

Evim; yaşamı ve evlerimizi çok daha neşeli hale getirmenin pratik çözümlerini, iyi fikirlerini sunuyor. Ufak değişikliklerle, eklemelerle neler yapabileceğimizi, kendi yeteneklerimizi bize hatırlatıyor. Üstelik tüm bunları ulaşılabilir bütçelerle nasıl yapabileceğimizin yolunu gösteriyor. Sanki bize mutluluk aynası tutuyor.
Evim, evlerini ve evleriyle ilgilenmeyi seven takipçilerine, bu pozitif havayı yaşam alanlarına yansıtma konusunda rehberlik
ediyor. Ev dekorasyonu konusunda yaratıcı fikirler, çözüm önerileri, bütçeli alternatifler, kendin yap çalışmaları, ‘önce-sonra’ uygulamaları, stil kombinleri, alışveriş seçenekleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

Evinize dair tüm yaratıcı fikirler için http://www.evimdergisi.com.tr/