İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER 22-28 HAZİRAN BURÇ YORUMU (Astrobox)

22-28 Haziran 2020 İkizler ve Yükselen İkizler Burçları;
• 25 Haziran Venüs Retrosu bitiyor;
• Venüs İkizler burcunda 03 Nisan’dan beri yer alıyor. Retrosunu tamamlaması hayattan zevk aldığımız mevzuların önündeki engellerinde kalkmasını sağlayacaktır. Venüs 07 Ağustos tarihine kadar İkizler yolculuğuna devam edecek.
• Venüs yeni aşklar yeni ilişkiler finansal anlamda ise yeni ortaklıklar kurmak, ticari anlamda kendimizi geliştirebileceğimiz iş ve projelere odaklanabilmek, daha fazla kazanç elde edebileceğimiz kişilerle bir araya gelmek, anlaşmak, fikir alışverişinde bulunmak ve yetenek ve becerilerimizi eğitim, iletişim, medya, dijital iş ve sektörlerine yöneltmek adına destekleyici rol üstlenecektir.
• 28 Haziran Mars Koç Burcuna geçiyor;
• Mars kendi yönettiği Koç burcunda etkisini ve gücünü maksimum seviyede ortaya koyar. Ancak unutmamak gerekiyor ki Mars savaş gezegeni ve Astroloji de kötücül olarak nitelendirdiğimiz temalardan birisidir. Dolayısıyla Mars’ın Koç burcunda ilerlediği süreçte sabır çizgimiz oldukça kısa olacaktır. Kendimizi adeta patlamaya hazır bir halde aşırı enerji yüklenmiş bir halde hissedebiliriz.
• Hırs tutku motivasyon ve enerjimizi oldukça etkili bir şekilde ortaya koyabiliriz. Bu süreçte risk almak, cesaret göstermek, harekete geçmek, tuttuğumuzu kopartmak, karşımıza çıkabilecek olası engelleri aşabilmek konusunda kararlı ve mücadeleci hal ve tavırlar içerisinde olmak daha kolay olacaktır. Ama kendimizi kontrol edebilmek zor olabilir. Karşımızda çıkabilecek olası engellerde aşırı agresif yaklaşımlar atarlı giderli tavırlar, her an kavgaya hazır bir mod içten içe bizi dürtebilir. Diğer taraftan Mars vücudumuzun savunma mekanizmasıdır ve içinde bulunduğumuz süreçteki virüs etkisi nedeniyle Mars’ın güçlü konumda yer alması hepimize fayda sağlayabilir
• Bu süreçte kariyer kazançlarımız için daha fazla mücadele etme gereği gündeme gelebilir, sosyal çevremizde arkadaşlık ortamlarımızda dost ve düşmanı görebilmek mümkün olabilir, gereksiz arkadaşlar veya size ağırlık yapan dostlukları geride bırakmak bir elekten geçirmek mümkün olabilir.

Danışmanlık için telefon numaramız 05331593210

ASTROBOX Kanalında Astrolog Ferhan Akçidem ( Ferhangiastrology ) sizler için yorumluyor.

Haftalık Olarak Burç Yorumları ve Günlük Asroloji Olaylar ve Burçlar Üzerindeki Etkilerini kanalımızda bulabilirsiniz
Koç Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Yengeç Burcu
Aslan Burcu
Başak Burcu
Terazi Burcu
Akrep Burcu
Yay Burcu
Oğlak Burcu
Kova Burcu
Balık Burcu


ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

https://www.youtube.com/channel/UCS-CES_3mU-WsRxqHXMtZyQ?sub_confirmation=1

#burçlar #burç #günlükburçlar #burçyorumları #burçyorumu #günlükburç #haftalıkburç