Hande gerçeği öğreniyor! Bir Litre Gözyaşı 12.Bölüm

Bir Litre Gözyaşı 23 Aralık Pazar akşamı yayınlanan 12. Bölümde Mahir'in hoşlandığı kızı bulmaya çalışan Hande, öğrendiği gerçek karşısında adeta yıkılıyor.

Mahir'e olan aşkına bir türlü karşılık bulamayan Hande, başka bir kızın olduğundan şüphelenerek gerçekleri öğrenmeye çalışıyor. Mahir'in annesi Ayla Hanım ise oğlunu Cihan'dan koparmak Hande'ye, Mahir'in Cihan'ı sevdiğini söylüyor. Hande'ye Mahir'in evi terkettiğini ve buna sebep olan kişinin Cihan olduğunu söyleyen Ayla Hanım, Cihan ve Mahir'i oldukça zor bir durumun içine itiyor. Gerçeği öğrenen Hande en yakın arkadaşı Cihan'a ve hoşlandığı Mahir'e nasıl tepki verecek?

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Yapım : Med Yapım - Mf Yapım
Yönetmen : Serhan Şahin
Senaryo : Hayal Taciri
Uygulayıcı Yapımcı : Şelale Baskıcı
Oyuncular : Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)