Fedakar Okul İdarecileri, Eski Sıraların Bakım ve Onarımını Yapıyor

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Şehitler ve Hasanlar Ortaokullarında görev yapan Müdür ve Müdür Yardımcıları okulların eski okul sıralarını tamiratını yaptıktan sonra zımparalayıp vernikleyerek yeniden eğitimin hizmetine sunuyorlar.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone

Şehitler Ortaokulu Müdürü Bekir Sıtkı Özyurt ve Müdür Yardımcısı İbrahim Sezer ile Hasanlar Ortaokulu Müdürü Ali Osman Kılıç üzerleri yazılı ve çizili toplam 150 okul sırasının tamir, zımpara ve vernik işini kendileri yaptılar.

4 yıl önce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gönderilen 100 eski sıranın önce tamiratlarını yapıp, akabinde yüzeylerindeki çizik ve yazıları zımparalayıp temizledikten sonra verniklediklerini söyleyen Şehitler Ortaokulu Müdür Yardımcısı İbrahim Sezer,” Biz bunu önce piyasada yaptırmayı düşündük. Karşımıza 2 bin TL gibi bir maliyet çıktı. Biz bu işi kendimiz yaparak 150 TL’ye mal ettik” diye konuştu.
Şehitler ve Hasanlar Ortaokulu idarecilerinin okullarında bulunan 150 okul sırasının tamiratını kendileri yaparak eğitime büyük katkı sağladıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Ali Özdemir, “ Bu örnek çalışmada okul idarecilerinin büyük emeği vardır. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

#haber #gündem #sondakika #news #haberler #kütahya #okul

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html