Emre'den, Simay'a sürpriz evlenme teklifi! - Çocuklar Duymasın 45. Bölüm

Çocuklar Duymasın 45. Bölümde Kör kütük aşık olan Emre, evlenme kararı alıyor.

Emre tatilde Simay adında bir kız ile tanışıyor ve ona aşık oluyor. Tatilden döndükten sonra Simay ile görüşen Emre, daha fazla onsuz bir hayat yaşayamayacağını anlıyor ve önemli bir karar alıyor. Emre, Simay'a sürpriz bir şekilde evlenme teklifi ediyor. Simay'ın verdiği cevap karşısında çok mutlu olan Emre hem bu sevinçli haberi ailesiyle paylaşmak hem de Simay'ı onlarla tanıştırmak istiyor. Meltem ile Haluk'u ziyarete giden ikili, aldıkları evlilik kararını açıklıyorlar. Peki bu evlilik kararına Meltem ve Haluk nasıl tepki verecek?

Çocuklar Duymasın 45. Bölüm Özeti

Çocuklar Duymasın yeni sezon bölümüyle Çarşamba akşamı başlıyor.

Havuç, yaz tatilinde tanıştığı Simay adında Karadenizli bir kıza kör kütük aşık olur. Aşık Havuç’un gözü, Simay’dan başka hiç kimseyi görmemektedir. Havuç, Simay’a evlenme teklif eder ve ardından da onu Haluk ve Meltem’le tanıştırır. Haluk ve Meltem bu evlilik fikrine nasıl yaklaşacaktır?

Yaz tatilinde Haluk’un başına çok kötü bir olay gelmiştir. Ancak Haluk, başından geçen bu kötü olayı herkesten saklar. Bu Haluk için o kadar büyük bir sırdır ki, Meltem’e bile söylemez. Haluk’un herkesten sakladığı sırrı büyük merak konusu olur. Başta Meltem olmak üzere, herkes Haluk’un sırrının peşine düşer.

Öte yandan Tuna, Gönül’ün tüm uyarılarına rağmen kendi sosyal medya hesabında Merve’nin fotoğrafını paylaşır. Merve bu fotoğrafının asla paylaşılmasını istememektedir, ancak Tuna fotoğrafı silmeyince Merve için yapılacak tek bir şey kalmıştır! Merve Tuna’yı mahkemeye verir!

Çocuklar Duymasın yeni sezon bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Mint Motion Pictures

Yapımcı : Birol Güven

Senarist : Birol Güven

Yönetmen : Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni : Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik : Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular : Tamer Karadağlı (Haluk),Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç Kanert (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Mehmet Baran Erdoğan ( Havuç Emre), Ferdi Akarnur ( Müsteşar Kemal) , Melek Şahin (Emine), Alpaslan Özmol ( Çaycı Hüseyin), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye- Hüseyin’in annesi), Buse Sinem İren ( Simay), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve) Şükrü Koruyucu (Şükrü), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Tuna Arman ( Tuna’nın karısı Özlem) , Kalust Şalcıoğlu ( Sertaç) Meto- ( Etem Caner Karaüç) , Haluk Özenç (Arda) Sinem Güven ( Hatice), Deniz Gök ( İrem), Serkan Balbal ( Tolga), Tunahan Büyükercan ( Yiğido), Yakup Uysal ( Kahveci Yakup),