Emanet Kız - Kanal 7 TV Filmi

Karısı tarafından ihanete uğrayan İrfan, kızı Ayşe’yi evdeki hizmetçilere emanet ederek şehri terk eder. Küçük kızı kendi kızları gibi sahiplenen aile, yoksul halleriyle Ayşe’yi üniversite eğitimine başlatırlar.

Ayşe’nin üniversite arkadaşlarından Berk genç kızla okul bitince evlenmek niyetindedir. Berk’in birlikte yaşadığı eniştesi ise Ayşe’yi yıllar önce terk eden babası İrfan’dır. Zengin bir hayat yaşayan İrfan genç kızın Berk’le serveti için evlenmek istediğini düşünmektedir ve bu birlikteliğe karşı çıkmaktadır.

Kader yıllar sonra baba kızı karşı karşıya getirmiştir fakat ne İrfan karşısına aldığı genç kızın kendi kızı olduğundan ne de Ayşe kendisini hor gören adamın babası olduğundan habersizdir.

Hiç suçlu olmadığı bir hayatın yükünü omzunda taşıyan genç kız İrfan’ın babası olduğunu öğrenebilecek mi? Karşılıklı hesaplaşma sonunda baba ve kız gerçeklerin farkına varabilecekler mi? Ayşe babasının kendisine çok gördüğü mutluluğu yaşayabilecek mi?
Yönetmen: Nazif Tunç, Senaryo: Mehmet Uyar, Yapım Koordinatörü:Arif Hakverdi, Görüntü Yönetmeni:Turgay Aksoy, Müzik: Gündoğar, Oyuncular: Seda Yıldız, Nihan Durukan, Esin Civangil, Ali Mican, Ertaç Ünsal, Ceren Çanakçı, Seçil Buket Akıncı, Nurşah Okay, Yurtşen Fidan, Mimoza Ellezi, İbrahim Otmanlı, Yapım: 2006/ Kanal 7/ Türkiye