Dereye Resmi Araçla Kanalizasyon Atığına Jet Soruşturma

Kırklareli’nin Demirköy İlçesinde resmi plakalı bir aracın kanalizasyon atıklarını dereye boşaltması vatandaşların kamerasına yansıdı. Bunun üzerine harekete geçen Kırklareli Valiliği olayla ilgili soruşturma başlattı.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone

Kırklareli’nin Demirköy İlçesine bağlı Balaban Köyü ile Bulgaristan sınırında bulunan Rezve Deresine İl Özel İdareye bağlı resmi plakalı bir vidanjör aracı, kanalizasyon atıklarını boşaltırken köy sakinleri tarafından saniye saniye kaydedilerek sosyal medyada yayınlandı. Sosyal medyada yayınlanan görüntülere, “Doğa harikası, insanların içme ve sulama amaçlı su temin ettiği, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların su içtiği, balıkların yaşam sürdüğü bu dereye 8 Kamyon Foseptik atığını bırakmak da neyin nesi? Kimdir bunun sorumluları? Bu resmi plakalı araç hangi kuruma aittir? İlgili Kurumlarımızın ivedi olarak gereğini yapmasını bekliyoruz. Konunun takipçisi olacağız” paylaşımı yapılarak duruma tepki gösterildi.

Sosyal medyada kanalizasyon attıklarının dereye boşaltıldığı görüntülerinin yayılması üzerine Kırklareli Valiliği tarafından konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

#haber #gündem #sondakika #news #haberler #kırklareli #atık

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html