Çocuklar Duymasın 60. Bölüm

Çocuklar Duymasın 60. Bölümde herkesin kapısına bırakılan gizemli mektup büyük yankı uyandırır ve sonunda bunu kimin yaptığı ise ortaya çıkar!

Taş Fırın Haluk ve Meltem’in kapısına bir mektup bırakılmıştır. Aynı mektubun Gönül, Tuna, Özlem ve Sertaç’a da gitmesi herkesi şaşırtır. Mektubu kimin yazdığı belli değildir. Mektupta ipuçlarından ve büyük bir hazineden bahsedilmektedir. Esrarengiz mektup herkesin ilgisini çeker. Kısa sürede ise bu mektubu kimin yazdığı ortaya çıkar. Peki bu kişi kim?

Öte yandan Havuç'la uğraşmaktan vazgeçmeyen Arda için artık yolun sonu görünmüştür. Havuç'a yaptığı baskılarla onun huzurunu kaçıran Arda bu defa karşısında Haluk'u bulur! Haluk, Arda'yı affetmez ve ona gereken cevabı verir...

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

GENEL HİKAYE

Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar.Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular:

Tamer Karadağlı (Haluk),Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç Kanert (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Mehmet Baran Erdoğan ( Havuç Emre), Ferdi Akarnur ( Müsteşar Kemal) , Melek Şahin (Emine), Alpaslan Özmol ( Çaycı Hüseyin), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye- Hüseyin’in annesi), Buse Sinem İren ( Simay), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve) Şükrü Koruyucu (Şükrü), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Tuna Arman ( Tuna’nın karısı Özlem) , Kalust Şalcıoğlu ( Sertaç) Meto- ( Etem Caner Karaüç) , Haluk Özenç (Arda) Sinem Güven ( Hatice), Deniz Gök ( İrem), Serkan Balbal ( Tolga), Tunahan Büyükercan ( Yiğido), Yakup Uysal ( Kahveci Yakup)