Cihan ayaklarını hissetmiyor! Bir Litre Gözyaşı 12. Bölüm

Bir Litre Gözyaşı 23 Aralık Pazar akşamı yayınlanan 12. Bölümde Cihan, okula giderken otobüsten inmek üzereyken ayaklarını hissedemiyor ve şoka giriyor.

Hastalığı ilerleyen Cihan, otobüsten inmek isterken ayaklarının tutmadığını anlayınca şoka giriyor. Otobüs şoföründen yardım isteyen Cihan, babasını aramasını söylüyor. Muzaffer, koşarak kızının yanına gidiyor ve Cihan'ı sırtında hastaneye taşıyor. Cihan, kendisini sırtında taşıyan babasına yalvararak gözyaşlarına boğuluyor. Hastaneye gelen baba-kız şoku atlatarak doktora durumu anlatıyor. Doktoru yoğun stres yaşayan Cihan'a, duygularını birileriyle paylaşmasını ya da bir psikoloğa gitmesini öneriyor.

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Yapım : Med Yapım - Mf Yapım
Yönetmen : Serhan Şahin
Senaryo : Hayal Taciri
Uygulayıcı Yapımcı : Şelale Baskıcı
Oyuncular : Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)