BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA 22-28 HAZİRAN BURÇ YORUMU (Astrobox)

22-28 Haziran 2020 Boğa ve Yükselen Boğa Burçları;
• 25 Haziran Venüs Retrosu bitiyor;
• Venüs İkizler burcunda 03 Nisan’dan beri yer alıyor. Retrosunu tamamlaması hayattan zevk aldığımız mevzuların önündeki engellerinde kalkmasını sağlayacaktır. Venüs 07 Ağustos tarihine kadar İkizler yolculuğuna devam edecek.
• Venüs finansal kazanç alanında ilerliyordu ve retrosunu bitirmesiyle birlikte Finansal anlamda ise yeni ortaklıklar kurmak, ticari anlamda kendimizi geliştirebileceğimiz iş ve projelere odaklanabilmek, daha fazla kazanç elde edebileceğimiz kişilerle bir araya gelmek, anlaşmak, fikir alışverişinde bulunmak ve yetenek ve becerilerimizi eğitim, iletişim, medya, dijital iş ve sektörlerine yöneltmek daha kolay olur ve güzel neticeleri beraberinde getirebilir.
• 28 Haziran Mars Koç Burcuna geçiyor;
• Mars kendi yönettiği Koç burcunda etkisini ve gücünü maksimum seviyede ortaya koyar. Ancak unutmamak gerekiyor ki Mars savaş gezegeni ve Astroloji de kötücül olarak nitelendirdiğimiz temalardan birisidir. Dolayısıyla Mars’ın Koç burcunda ilerlediği süreçte sabır çizgimiz oldukça kısa olacaktır. Kendimizi adeta patlamaya hazır bir halde aşırı enerji yüklenmiş bir halde hissedebiliriz.
• Hırs tutku motivasyon ve enerjimizi oldukça etkili bir şekilde ortaya koyabiliriz. Bu süreçte risk almak, cesaret göstermek, harekete geçmek, tuttuğumuzu kopartmak, karşımıza çıkabilecek olası engelleri aşabilmek konusunda kararlı ve mücadeleci hal ve tavırlar içerisinde olmak daha kolay olacaktır. Ama kendimizi kontrol edebilmek zor olabilir. Karşımızda çıkabilecek olası engellerde aşırı agresif yaklaşımlar atarlı giderli tavırlar, her an kavgaya hazır bir mod içten içe bizi dürtebilir. Diğer taraftan Mars vücudumuzun savunma mekanizmasıdır ve içinde bulunduğumuz süreçteki virüs etkisi nedeniyle Mars’ın güçlü konumda yer alması hepimize fayda sağlayabilir
• Bu süreçte manevi ve psikolojik dünyamız bize huzursuzluk verebilir, arkamızdan dönen işler, gizli korkularımız dedikodular ve söylentiler canımızı sıkabilir. Psikolojik sağlığımızı olumlu seviyede tutmak zor olabilir, sağlık anlamında çok dikkat etmemiz gereken bir zamandayız. Özellikle iş yerimiz ve birlikte çalıştığımız kişiler alanında sinirler gerilebilir, karşımızdakilere tahammülümüz oldukça azalabilir, kendimizi daha agresif sinirli ve karşımızdakilerle mücadele halinde bulabiliriz. Tartışma ve kavgalar bir anda alevlenebilir.
Danışmanlık için telefon numaramız 05331593210

ASTROBOX Kanalında Astrolog Ferhan Akçidem ( Ferhangiastrology ) sizler için yorumluyor.

Haftalık Olarak Burç Yorumları ve Günlük Asroloji Olaylar ve Burçlar Üzerindeki Etkilerini kanalımızda bulabilirsiniz
Koç Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Yengeç Burcu
Aslan Burcu
Başak Burcu
Terazi Burcu
Akrep Burcu
Yay Burcu
Oğlak Burcu
Kova Burcu
Balık Burcu


ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

https://www.youtube.com/channel/UCS-CES_3mU-WsRxqHXMtZyQ?sub_confirmation=1

#burçlar #burç #günlükburçlar #burçyorumları #burçyorumu #günlükburç #haftalıkburç