BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK 22-28 HAZİRAN BURÇ YORUMU (Astrobox)

22-28 Haziran 2020 Başak ve Yükselen Başak Burçları;
• 25 Haziran Venüs Retrosu bitiyor;
• Venüs İkizler burcunda 03 Nisan’dan beri yer alıyor. Retrosunu tamamlaması hayattan zevk aldığımız mevzuların önündeki engellerinde kalkmasını sağlayacaktır. Venüs 07 Ağustos tarihine kadar İkizler yolculuğuna devam edecek.
• Venüs kariyer alanında retro durumdaydı, bundan sonraki süreçte ise işiniz kariyerinizle alakalı konularda yeteneklerinizi daha etkili bir şekilde ortaya çıkarabilir, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilir ve aşk beklentiniz varsa kariyer bağlantılı bir alandan bunu elde edebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için Merkür retrosu tamamlanmalı.
• 28 Haziran Mars Koç Burcuna geçiyor;
• Mars kendi yönettiği Koç burcunda etkisini ve gücünü maksimum seviyede ortaya koyar. Ancak unutmamak gerekiyor ki Mars savaş gezegeni ve Astroloji de kötücül olarak nitelendirdiğimiz temalardan birisidir. Dolayısıyla Mars’ın Koç burcunda ilerlediği süreçte sabır çizgimiz oldukça kısa olacaktır. Kendimizi adeta patlamaya hazır bir halde aşırı enerji yüklenmiş bir halde hissedebiliriz.
• Hırs tutku motivasyon ve enerjimizi oldukça etkili bir şekilde ortaya koyabiliriz. Bu süreçte risk almak, cesaret göstermek, harekete geçmek, tuttuğumuzu kopartmak, karşımıza çıkabilecek olası engelleri aşabilmek konusunda kararlı ve mücadeleci hal ve tavırlar içerisinde olmak daha kolay olacaktır. Ama kendimizi kontrol edebilmek zor olabilir. Karşımızda çıkabilecek olası engellerde aşırı agresif yaklaşımlar atarlı giderli tavırlar, her an kavgaya hazır bir mod içten içe bizi dürtebilir. Diğer taraftan Mars vücudumuzun savunma mekanizmasıdır ve içinde bulunduğumuz süreçteki virüs etkisi nedeniyle Mars’ın güçlü konumda yer alması hepimize fayda sağlayabilir
• Bu süreçte ortaklaşa kazançlar konusunda finansal gelirlerinizi iyi kontrol etmeye çalışmalısınız. Kredi başvuruları, miras nafaka konuları, eş kazançları ortaklık kazançlarında maliyetler artabilir, harcamalar çoğalabilir, sigorta veya unutulan kredi taksidi gibi beklenmeyen ek maliyetler can sıkabilir. Sağlık anlamında da ufak bir operasyon gündemi ortaya çıkabilir.
Danışmanlık için telefon numaramız 05331593210

ASTROBOX Kanalında Astrolog Ferhan Akçidem ( Ferhangiastrology ) sizler için yorumluyor.

Haftalık Olarak Burç Yorumları ve Günlük Asroloji Olaylar ve Burçlar Üzerindeki Etkilerini kanalımızda bulabilirsiniz
Koç Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Yengeç Burcu
Aslan Burcu
Başak Burcu
Terazi Burcu
Akrep Burcu
Yay Burcu
Oğlak Burcu
Kova Burcu
Balık Burcu


ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

https://www.youtube.com/channel/UCS-CES_3mU-WsRxqHXMtZyQ?sub_confirmation=1

#burçlar #burç #günlükburçlar #burçyorumları #burçyorumu #günlükburç #haftalıkburç