ALIŞVERİŞ : Gratis, Watsons, Eveshop, Kozmela

Yılın o güzel zamanlarından olan Bayram indirimi zamanı geldi! Watsons, Gratis, Eve shop, Rossman ve daha birçok kozmetik marketi %50 ye varan hatta geçen indirimleri ile biz alışverişkolikleri çağırmaya başladı. Tabiki ben durdum mu hayır! ama bu sefer benim alışverişimi siz yaptınız.Bayram İndiriminden Sizin Önerilerinizle Neler Aldım? bunun yanıtını videoda bulabilirsiniz, İyi seyirler!

Her Çarşamba ve Cumartesi yayınlanan videoları kaçırmamak için kanalıma ABONE olmayı unutmayın👉http://goo.gl/W9G3Ej


Bu videolarıda sevebilirsin:

🔻


🔻

🔻


🔻


🔻


🌐 Bana Ulaşın!
www.instagram.com/aysecakar
www.twitter.com/tsilisiayse

✉️ PR ve işbirlikleri için: [email protected]

SIGMA fırçaları satın almak için size özel %10 İndirim Kodu: AYSE10 http://goo.gl/Tvp6MMBu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve %100 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz.

Seviliyorsunuz güzellikler;
Ayşe, xoxo

kanal hakkında:
Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın👉http://goo.gl/W9G3Ej