AHŞAP YENİ YIL KUTUSU

Yeni yıl akşamına özel eğlenceli bir hediye kutusu hazırlıyoruz

Süre: 30 dk

Zorluk derecesi: Kolay

Maliyet: 30 TL

Malzemeler:
-Kasa
-Beyaz ve kırmızı akrilik boya
-Stencil / stencil yapıştırıcı
-Makas
-Yaldız karton
-Kalem
-Fırça
-Yapıştırıcı

Yapım aşamaları:
Kasayı 2 ya da 3 kat beyaz akrilik boya ile boyayın. Kuruduktan sonra stencil yapıştırıcı ile stencili kasa üzerine yapıştırıp sabitleyin ve üzerine “Yeni Yıl Hediye Kutusu” yazın. Yaldız kartondan yıldızlar kesip kasanın üzerini süsleyin.

Ev dekorasyonu konusunda her zaman yeni yaratıcı fikirler ve çözüm önerileri için kanalımıza ABONE olun! https://goo.gl/jHFqCl

Tüm Kendin Yap! videoları için https://goo.gl/3HTCgX

Evim'i sosyal ağlarda takip etmek için tıklayın!

Facebook https://goo.gl/RLiSeP
Twitter https://goo.gl/guk7OW
Pinterest https://goo.gl/xRdz1Z
Instagram https://goo.gl/TZlVUY

Bu kanal Evim'in resmi YouTube hesabıdır!

Evim; yaşamı ve evlerimizi çok daha neşeli hale getirmenin pratik çözümlerini, iyi fikirlerini sunuyor. Ufak değişikliklerle, eklemelerle neler yapabileceğimizi, kendi yeteneklerimizi bize hatırlatıyor. Üstelik tüm bunları ulaşılabilir bütçelerle nasıl yapabileceğimizin yolunu gösteriyor. Sanki bize mutluluk aynası tutuyor.
Evim, evlerini ve evleriyle ilgilenmeyi seven takipçilerine, bu pozitif havayı yaşam alanlarına yansıtma konusunda rehberlik
ediyor. Ev dekorasyonu konusunda yaratıcı fikirler, çözüm önerileri, bütçeli alternatifler, kendin yap çalışmaları, ‘önce-sonra’ uygulamaları, stil kombinleri, alışveriş seçenekleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

Evinize dair tüm yaratıcı fikirler için http://www.evimdergisi.com.tr/