AĞAÇ DİLİM ÇAM AĞACI SÜSLERİ

Ahşap dilim süsler ile çam ağaçlarınızı farklı bir tarzda süsleyebilirsiniz

Süre: 20 dk

Zorluk derecesi: Kolay

Maliyet: 30 TL

Malzemeler:
-Dilim ahşap parçaları
-Ahşap verniği
-Sünger
-Beyaz akrilik boya
-Makas
-Etiket kağıdı üzerine alınmış çeşitli çıktılar

Yapım aşamaları:
Dilim ahşap parçalarını ahşap verniği ile vernikleyin. Kurumalarını beklerken etiket kağıdı üzerine aldığınız çıktıları düzgünce kesin ve dilimlerin üzerine yapıştırın. Hemen ardından dilimleri beyaz akrilik boya ile boyayın. Kurumasını bekledikten sonra etiket kağıtlarını kaldırın ve desenlerin ortaya çıkmasını sağlayın.

Ev dekorasyonu konusunda her zaman yeni yaratıcı fikirler ve çözüm önerileri için kanalımıza ABONE olun! https://goo.gl/jHFqCl

Tüm Kendin Yap! videoları için https://goo.gl/3HTCgX

Evim'i sosyal ağlarda takip etmek için tıklayın!

Facebook https://goo.gl/RLiSeP
Twitter https://goo.gl/guk7OW
Pinterest https://goo.gl/xRdz1Z
Instagram https://goo.gl/TZlVUY

Bu kanal Evim'in resmi YouTube hesabıdır!

Evim; yaşamı ve evlerimizi çok daha neşeli hale getirmenin pratik çözümlerini, iyi fikirlerini sunuyor. Ufak değişikliklerle, eklemelerle neler yapabileceğimizi, kendi yeteneklerimizi bize hatırlatıyor. Üstelik tüm bunları ulaşılabilir bütçelerle nasıl yapabileceğimizin yolunu gösteriyor. Sanki bize mutluluk aynası tutuyor.
Evim, evlerini ve evleriyle ilgilenmeyi seven takipçilerine, bu pozitif havayı yaşam alanlarına yansıtma konusunda rehberlik
ediyor. Ev dekorasyonu konusunda yaratıcı fikirler, çözüm önerileri, bütçeli alternatifler, kendin yap çalışmaları, ‘önce-sonra’ uygulamaları, stil kombinleri, alışveriş seçenekleri ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

Evinize dair tüm yaratıcı fikirler için http://www.evimdergisi.com.tr/