22-28 Haziran 2020 Astroloji Gündemi ve Burç Yorumları (Astrobox)

22-28 Haziran 2020 Astroloji Gündemi;
• 25 Haziran Venüs Retrosu bitiyor;
• Venüs İkizler burcunda 03 Nisan’dan beri yer alıyor. Retrosunu tamamlaması hayattan zevk aldığımız mevzuların önündeki engellerinde kalkmasını sağlayacaktır. Venüs 07 Ağustos tarihine kadar İkizler yolculuğuna devam edecek. Venüs’ün aşkı temsil ettiğini düşünürsek İkizler burcunda ilerlediği süreçte kalbimizin yerini aklımız alacaktır. Yaklaşımlarımız, duygusallıktan ziyade, mantık çerçevesinde değerlendirilecek aşklara yönelir, ilişkide fikir alışverişleri ve bilgi paylaşımı önem kazanır, entelektüel bakış açıları öne çıkar. Bunun yanı sıra sosyalleşmek, sosyal çevremizi genişletmek, yeni arkadaşlıklar kurmak daha zevkli ve eğlenceli bir hal alır. Onlarla zaman geçirmek, iletişimlerimizde elde ettiğimiz bilgi alışverişleri aşk, sevgi ve duygusallığın önüne geçebilir, bu süreçte başlayan aşklarda iletişim teması vurgulanır, sürekliliği olabilecek duygusal aşklardan ziyade daha kısa vadeli, flörtöz hal ve tavırlar artabilir. Finansal anlamda ise yeni ortaklıklar kurmak, ticari anlamda kendimizi geliştirebileceğimiz iş ve projelere odaklanabilmek, daha fazla kazanç elde edebileceğimiz kişilerle bir araya gelmek, anlaşmak, fikir alışverişinde bulunmak ve yetenek ve becerilerimizi eğitim, iletişim, medya, dijital iş ve sektörlerine yöneltmek daha kolay olur ve güzel neticeleri beraberinde getirebilir.
• 28 Haziran Mars Koç Burcuna geçiyor;
• Mars kendi yönettiği Koç burcunda etkisini ve gücünü maksimum seviyede ortaya koyar. Ancak unutmamak gerekiyor ki Mars savaş gezegeni ve Astroloji de kötücül olarak nitelendirdiğimiz temalardan birisidir. Dolayısıyla Mars’ın Koç burcunda ilerlediği süreçte sabır çizgimiz oldukça kısa olacaktır. Kendimizi adeta patlamaya hazır bir halde aşırı enerji yüklenmiş bir halde hissedebiliriz. Hırs tutku motivasyon ve enerjimizi oldukça etkili bir şekilde ortaya koyabiliriz. Bu süreçte risk almak, cesaret göstermek, harekete geçmek, tuttuğumuzu kopartmak, karşımıza çıkabilecek olası engelleri aşabilmek konusunda kararlı ve mücadeleci hal ve tavırlar içerisinde olmak daha kolay olacaktır. Ama kendimizi kontrol edebilmek zor olabilir. Karşımızda çıkabilecek olası engellerde aşırı agresif yaklaşımlar atarlı giderli tavırlar, her an kavgaya hazır bir mod içten içe bizi dürtebilir. Diğer taraftan Mars vücudumuzun savunma mekanizmasıdır ve içinde bulunduğumuz süreçteki virüs etkisi nedeniyle Mars’ın güçlü konumda yer alması hepimize fayda sağlayabilir ancak Mars Koç burcunda önlenemez yangınları da tetikleyebilir.
• 28 Haziran Mars Satürn pozitif etkileşimi; Mars kendi yönettiği Koç burcunda tüm gücümüzü etkili bir şekilde ortaya koyabilmek, risk alıp cesaret göstermek inisiyatif almak ynünde bizi destekliyor. Satürn ise Kova burcundaki retrosunu sürdürüyor. Bu etkileşim ile birlikte özellikle sosyal ve toplumsal hak ve özgürlükler konusunda mücadele edebilmek, hak ettiğimizi düşündüğümüz konularda mücadelemizi sürdürmek olumlu sonuçlar doğurabilir. Yaşça bizden büyük ve tecrübe anlamında bizden deneyimli kişilerin yardımını yanımıza alabiliriz. Ancak bencilce ve sadece kendi çıkarlarımız doğrultusunda hareket etmeye çalışmak büyük fayda sağlamayacaktır.
Danışmanlık için telefon numaramız 05331593210

ASTROBOX Kanalında Astrolog Ferhan Akçidem ( Ferhangiastrology ) sizler için yorumluyor.

Haftalık Olarak Burç Yorumları ve Günlük Asroloji Olaylar ve Burçlar Üzerindeki Etkilerini kanalımızda bulabilirsiniz
Koç Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Yengeç Burcu
Aslan Burcu
Başak Burcu
Terazi Burcu
Akrep Burcu
Yay Burcu
Oğlak Burcu
Kova Burcu
Balık Burcu


ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

https://www.youtube.com/channel/UCS-CES_3mU-WsRxqHXMtZyQ?sub_confirmation=1

#burçlar #burç #günlükburçlar #burçyorumları #burçyorumu #günlükburç #haftalıkburç