17 OCAK BURÇ YORUMU (ASTRO BOX)

• 17 Ocak Cuma gününde ; Ay güne başlarken 9 sularında Plüton ile stresli bir etkileşim gerçekleştiriyor. Aşırı baskıcı ve inatçı biz mizaç ortaya koyabiliriz, dengeyi bulmak biraz zor olabilir, sakin kalmaya çalışmalıyız. Otorite pozisyonundakilerle diyaloglarımızı iyi ayarlamalıyız.
• Saat 10 sularında ise bu defa Ay ve Satürn arasındaki stresli etkileşim kesinleşiyor, özellikle aile büyükleri veya yaşça bizden tecrübeli kişilerle diyalogları çok çok iyi ayarlamamız gereken bir süreçteyiz, inatlaşmaların bir faydası olmayacaktır.
• Öğleden sonra 16 sularında Ay ve Güneş arasında stresli etkileşim kesinleşiyor. Duygularımız ve mantığımız arasında gelgitler yaşayabilir, kararsız kalabiliriz. Üzerinde uğraş verdiğimiz iş ve konularda haksızlığa uğradığımızı düşünerek tepkisel çıkışlar yapabiliriz. Ay bu etkileşim sonrasında boşluğa giriyor.
• Akşam 21 de Ay Akrep burcuna geçiyor. Ay Akrep burcunda düşük olduğu pozisyondadır ve içsel anlamda huzursuzluk verebilir, Duygusal huzuru ve konforu elde etmek yolunda hareket edeceğiz, stratejiler geliştireceğiz. Karşımıza çıkan konu, kişi ve olaylar karşısında bizden gizlenen gerçekleri ortaya çıkarma eğilimi gösterebiliriz hafif paranoya triplere girebiliriz.
• Gece yarısında ise Ay ve Merkür arasındaki stresli etkileşim ortaya çıkıyor. Fikir ve düşüncelerimizi ifade ederken bazı çekince ve kaygılar ortaya çıkabilir, yanlış anlaşılmalara dikkat etmeliyiz.

Danışmanlık için telefon numaramız 05331593210

ASTROBOX Kanalında Astrolog Ferhan Akçidem ( Ferhangiastrology ) sizler için yorumluyor.

Haftalık Olarak Burç Yorumları ve Günlük Asroloji Olaylar ve Burçlar Üzerindeki Etkilerini kanalımızda bulabilirsiniz
Koç Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Yengeç Burcu
Aslan Burcu
Başak Burcu
Terazi Burcu
Akrep Burcu
Yay Burcu
Oğlak Burcu
Kova Burcu
Balık Burcu


ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

https://www.youtube.com/channel/UCS-CES_3mU-WsRxqHXMtZyQ?sub_confirmation=1

#burçlar #burç #günlükburçlar #burçyorumları #burçyorumu #günlükburç #haftalıkburç