⭐️ YENİ ⭐️ KALP ÇAKRA ŞİFASI OLUMLAMASI ⭐️KALP ÇAKRASI TEMİZLİĞİ ⭐️@tarotokuyucusu

⭐️ YENİ ⭐️ KALP ÇAKRA ŞİFASI OLUMLAMASI ⭐️KALP ÇAKRASI TEMİZLİĞİ ⭐️@tarotokuyucusu
Kalp Çakrası, insanın kendisi ve diğerleri için af, merhamet ve sevgi ile ilgili bir husustur. Kalp Çakra, timüs bezinin olduğu bölgede yer alır ve Kalp Çakrası ile birlikte çalışır. Kalp Çakrası, Boğaz ve Kalp çakraları arasında yer almaktadır.

Bu çakra ile bağlantılı konular, şefkat ve kendimiz de dahil olmak üzere diğer insanlar için mağfiret içermektedir.Daha yüksek bilincin önemli bir aktivatörü olmak üzere, ifade, güven ve pozitif doğa savaşçılığı ile alakamızı kurar.

Kalp Çakrası dengeli olmadığı zaman, kişi manevi bir bayağılığa düşkünlük eğilimi içinde olur ve başkalarının ihtiyaçlarını göz ardı eder.Çakra engellendiğinde ya da kapalı olduğunda, kişi kendisini ve diğerlerini reddecektir. Bu durumda da sadece yaşamın fiziksel tarafı görülerek ve kişilerin doğruları ve duygularını konuşmak mümkün olmayacağı üzere, daha yüksek manevi geçeklikler ve bakış açıları ile ilgili bir korku mevcut olacaktır.

Zaman zaman, Kalp Çakra aşırı çalışıyor olabilir ve bu durumda kişi temel güzelliklerden yoksun kalır. Kalp Çakra dengede, açık ve fonksiyonu normal olduğunda ise, kişi yüksek manevi düzeylere, sevmeye ve kendisi ve diğerleri için İlahi ve koşulsuz sevgiye açık olur.

Kalp Çakra Temizleme Aktivasyon Sistemi, İlahi Benliğiniz ile birlik hissimize geri dönmemiz için Ruh tarafından bize verilmiştir. Enerji, Kalp Çakramıza girecek ve böylece İlahi Birliğin aşk halini deneyimleyeceğizdir.

Bu sevgi enerjisi, bedenimizdeki her bir hücreye girerek, Kalp Çakramıza inanılmaz şifa enerjisi getirmek üzere vücudumuzu her düzeyde çevreleyerek ve doldurarak, ruh beden ve fiziksel beden birbirine bağlayarak ve İlahi manevi aşkı yeniden tesis ederek tüm vücudumuza nüfuz edecektir.

Kalp Çakra aktif olacak, genişleyecek, dengelenecek, temizlenecek ve arınacaktır. Böylece optimum düzeyinde çalışacaktır. Kalbimizi kapatmamızla sonuçlanan sevgiden düşük tüm enerjiler kaldırılacak ve hayatımızı sabote eden düşünceler ortadan kalkacaktır.

Sevgili Gönül Dostlarım, yeniden anımsatmakta fayda görüyorum.

Kişiye özel tarot açılımları gerçekleştirmiyorum. Bu tarz gelen talepleri bu sebeple yanıtlamıyorum.

Güneş burcunuzu baz almanız kıymetli. Duygusal konular içinde ayrıca ay burcunuzu dinleyebilirsiniz.

Partner ile burçtaşsanız (güneş burçlarınız aynıysa) lütfen partnerinizin ay burcunu baz alınız.

🔮 Tarot Dersleri 🔮@tarotokuyucusu ve daha fazlası için buraya TIKLAYIN 🔮 https://bit.ly/2QSzNTh

😌🙏🏻🌿 Herşey enerjidir. Niyetiniz neyse gerçekliğiniz ona doğru evrilecektir. Niyet etmeniz , niyetinizi içinizde merkezlemeniz önemlidir.

😌🙏🏻🌿Beynimizin dönüşümü ve yeni DNA oluşumu 21 gün sürmektedir.

😌🙏🏻🌿Bu sebeple, tüm aktivasyon ve olumlama çalışmalarına en az 21 gün devam etmeliyiz.

😌🙏🏻🌿Tüm aktivasyon ve olumlama çalışmalarını, uyku esnasında bilinçaltının aktif olması sebebiyle, uyurken de dinleyebilirsiniz.

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿